Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Kontakty

Knikupectví Jaroslav Chmela
Americká 32
301 38 Plzeň
tel: 602 330 790
knihychmela@volny.cz

Reklamace
Reklamace a odstoupení od smlouvy

Reklamace

Jak postupovat při reklamaci

Dostane -li kupující nedopatřením vadný výtisk nebo jiné než objednané zboží, má právo na jeho výměnu níže uvedeným způsobem.

Vadné nebo jiné než objednané zboží zašlete prosím zpět prostřednictvím České pošty (nikoli dobírkou) na adresu: Knihkupectví Jaroslav Chmela. Americká 32, 301 38 Plzeň. Do balíčku přiložte popis vad, které jsou důvodem Vaší reklamace.

Reklamaci také můžete vyřídit prostřednictvím emailu knihychmela@volny.cz

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Jak postupovat při odstoupení kupní smlouy

Každý zákazník má dle zákona právo odstoupit do 14 dní (od převzetí zboží) od kupní smlouvy. Pro odstoupení od kupní smlouvy vyplňte laskavě následující formulář a zašlete ho spolu s vráceným zbožím na adresu: Knihkupectví Jaroslav Chmela. Americká 32, 301 38 Plzeň.

Peníze za vrácenou zásilku Vám zašleme do 14 dnů od obdržení Vaší zásilky. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí Vás budeme kontaktovat.