Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Kontakty

Knikupectví Jaroslav Chmela
Americká 32
301 38 Plzeň
tel: 602 330 790
knihychmela@volny.cz

Doprava a platba
Doprava a platba

 

Dodání zboží

Objednávky vyřizujeme v našem internetovém knihkupectví několika způsoby.

Česká pošta - balík do ruky

Jedná se o službu České pošty. Balíček Vám bude doručen na Vámi udanou adresu kamkoliv do ČR. Doručení vaší objednávky bude provedeno do 4 pracovních dní.

Cena této dopravy je 128,-Kč.

 

Česká pošta - balík na poštu

Jedná se o službu České pošty. Balíček Vám bude doručen na Vámi zvolenou poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Doručení vaší objednávky bude provedeno do 4 pracovních dní.

Cena této dopravy je 108,-Kč.


 

Česká pošta - obyčejný balík

Služba České pošty - obyčejný balík. Balíček Vám bude doručen na příslušnou poštu dle vámi zadané adresy v ČR. Doručení vaší objednávky bude provedeno do 10 pracovních dní.

Cena této dopravy je 60,-Kč.

 

Česká pošta - Standardní balík do zahraničí  - Slovenská republika

Služba České pošty - Standardní balík do zahraničí. Balíček Vám bude doručen na příslušnou poštu dle vámi zadané adresy v Slovenské republice. Doručení vaší objednávky bude provedeno do 10 pracovních dní.

Cena této dopravy je 205,-Kč.

 

Osobní odběr

Další možností je vyzvednout si vaši objednávku osobně na adrese Americká 32, Plzeň. V případě zvolení této možnosti vás budeme do 3 pracovních dní kontaktovat, kdy bude možné zasilku vyzvednout.

 

Možnosti platby zboží

Platba dobírkou

Tuto možnost můžete zvolit pouze v případě dopravy "Balík na poštu",  "Balík do ruky" případně v případě zaslání zboží obyčejným balíkem.. V tomto případě provedete úhradu částky, která je uvedená ve vaší objednávce, v okamžiku doručení a převzetí zboží.

Cena této služby je 50 Kč.

 

Bezhotovostní úhrada

Objednávky j emožné uhradit bezhotovostně na účet 670100-2206250581/6210. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.

IBAN:CZ4862106701002206250581

SWIFT:BREXCZPPXXX

Po zaplacení vám bude objednávka doručena dle Vámi zvoleného způsobu dopravy.

Cena této služby je 0 Kč.